Reklama
  • Środa, 27 stycznia 2016 (13:05)

    Casting do You Can Dance ostatniej szansy

Warszawa, poniedziałek 4 stycznia, minus 15 stopni. Na castingu „You Can Dance” nikt się mrozem nie przejmuje. Atmosfera jest gorąca!

Reklama

W rekordowo zimny poranek ponad dwieście osób z całej Polski szturmowało drzwi, za którymi czekali jurorzy „You Can Dance”. Dla niektórych była to pierwsza przygoda z programem, pojawili się też „weterani” z poprzednich edycji, a także osoby, które próbowały swoich sił nawet ósmy raz! W sumie na castingi do 9. edycji zgłosiło się około tysiąca osób. W stolicy mieli ostatnią szansę, by dostać się do show.

Wielka szansa na karierę

Pełnych nadziei kandydatów na taneczne gwiazdy przywitała Patricia Kazadi, która po raz czwarty poprowadzi „You Can Dance”. Po krótkiej tanecznej rozgrzewce uczestnicy wypełnili formularze, dostali numery, przebrali się i… czekali na chwilę, która może być najważniejsza w ich życiu. Najlepszych tancerzy „wyłapywali” m.in. Katarzyna Mieczkowska i Tomasz Prządka, którzy sami brali kiedyś udział w programie „You Can Dance”.

Teraz nie tylko oceniają innych, ale też robią choreografię do show. – Dobrze, że pojawiają się młodzi ludzie, którzy mają masę energii. To sprawia, że my też chcemy iść do przodu – mówi Tomek. – Nowe pokolenia mobilizują nas do pracy – dodaje Kasia.

Polowanie na najlepszych

Z tysiąca chętnych zostanie 36 osób, które pojadą na warsztaty na Maltę, czternaścioro przejdzie potem do odcinków na żywo. W jury show zaszły zmiany. Jednym z nowych sędziów będzie Maciej „Gleba” Florek, zwycięzca pierwszej edycji show. – Dla mnie ważne jest, żeby tancerz zachwycił nie tylko techniką. Musi przekazywać emocje, mieć indywidualne podejście do tańca. Chcę być zaskoczony – wyznaje Maciej. – I trzymam za wszystkich kciuki!

To i Owo

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.